تبلیغات متنی
خريد بک لینک در وبلاگها
home automation in los angeles
Barabas Ropa de hombre
نکات مهم برای استخدام شدن در شغل مورد نظر
تاريخ : 18 شهريور 1397 | 3:51 | نویسنده : farnaz | بازدید : 0

نکات مهم برای استخدام شدن در شغل مورد نظر

یا سلام به همه بازدید کننده گان عزیز

در این پست می خواهیم به بررسی و تحلیل نکات مهم برای استخدام شدن در شغل مورد نظر برای شما کاربران عزیز بپردازیم. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که در جست و جوی شغل مورد نظرتان هستید پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

برای استخدام شدن به عنوان یکی از بهترین ها در یک شغل چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟


بیشـتر از اشتباهاتی که در روال مصاحبه شغلی رخ میدهند قابل پیشبینی و اصلاح می باشند، پس هر کس میتواند روش مصاحبه کردن را خوب یاد بگیرد.
در ادامه ما به تعدادی از فن های بالاتـر در مصاحبه شغلی اشاره می کنیم که رعایت کردن آنان میتواند موفقیت شما را دوچندان نماید .

کوشش نمایید که در جلسه مصاحبه چند ورژن رونوشـت شده از رزومه ی خودتان را همراه داشته باشید.

هیچ‌چیزی بدتر از این بیانگر آماده نبودن شما نمی بـاشد که ورژن های بیشتری از رزومه شما تقاضـای گـردد و شما آنان را نداشته باشید. شما باید چندین ورژن رونوشـت از رزومه‌ را به همراه داشته باشید. احتمالا مجبور شوید با چندین فرد مصاحبه نمایید و این کار،همراه دارا بودن رونوشـت بیشتر، میزان آمادگی شما را نشان می‌دهد.

 لباس رسمی و با دقت به محل کار خود بپوشید

می‌توانید خود را از شیوه های گوناگون ثابت نمایید ، ولی روش پوشش ضاهر چیز دیگری می باشد. حتی شما می می‌توانید برای دیدار با اشخـاص گوناگون از پوشش‌های همانـند استفاده نمایید.

رابطـه غیرکلامی را مسغره نگیرید

شما باید هوشیار و پرانرژی باشید و بر صحبت‌های مصاحبه‌کننده تمرکز بیشتری نمایید . از ارتباطات غیرکلامی از قبیل برقراری رابطـه چشمی استفاده نمایید که بیانگر دقت و علاقه شما می باشید.

ارزش اولیـن و آخرین دقایق مصاحبه

مهم‌ترین بخش‌های مصاحبــه پنج دقیقه اول و پـایان می باشد. در طی این وقـت است که اولیـن و آخرین اثـر اعمال شده و مصاحبه‌کننده تصمیم می‌گیرد شما شخـص مورد نظـر ش می باشید یا خیر. طی پنج دقیقه اول رفتار مثبتی از خود عرضه داده و مطمئن شوید پـس از ترک آن محل در خاطر مصاحبه‌کننده می‌مانید.

حتی چنان چه رزومه داشته باشید، ساختـار تقاضـای شغل کمپانـی را بطور تکمیل پر نمایید

حتی چنان چه رزومه‌تان را به همراه دارید بیشـتر از کمپانـی تمایل دارند داوطلب ساختـار را بطور تکمیل تکمیل نماید. تکمیل تکمیل ساختـار از جانب شما نشانه‌ای مبنی بر حرفه‌ای بودن شما و قدرت دنبال کردن شماست.

 به یاد داشته باشید هدف هر مصاحبهای اخذ توصیه ات می باشد

شما باید باید آن چنان مصاحبه‌کننده را تحت اثـر قرار دهید که توصیه شغل نماید. در انتهـا مصاحبه مطمئن شوید که قدم بعدی چیست و صاحبکار چه وقتی تصمیم می گـیرد .

نیازهای صاحبکار را پیدا نمایید

خود را گونه ای معرفی نمایید که نشان دهد که واقعاً برای آن کمپانـی ارزشمند می باشید و با فضای کاری می توانید خود را هماهنگ نمایید .

مشتاق و پرانرژی باشید

کوشش نمایید که مشتاق باشید. صاحبکار یان تمایل به استخدام اشخاصـی دارند کــــه به آسانـی بتوانند با آنان ارتباط برقرار نمـوده و کنار بیایند و فـرد مورد نظـر به کار و شرکت‌شان به شدت علاقه‌مند باشند. علاقه و انرژی خود را تا آنجایی که می توانید نشان دهید.

مطمئن شوید مهارتهای مورد نظـر کمپانـی را دارا می باشید

رقیب های خود را شناسایی نمایید . کوشش نمایید در مـورد ی تجربه، تحصیلات، آموزش، حقوق و رشـد شغلی آنان اطلاعات بدست آورید آن زمان متوجه می شوید که چطور با دیگران مقایسه می‌شوید. به نکات ی اشاره نمایید که واقعاً روش انجام آن‌ها را می‌دانید. نکته ها کلیدی برای شغل بعدی شما به حساب می‌آیند.

دشوار کوشی و توانایی خود را برای دست یابی به هدف های سازمان مورد نظـر نشان دهید

تصور نمایید چنان چه مصاحبه کنندگان تمایل به گزینش اشخاصـی دارند که از جنبه های سازمانی و فردی به آسانـی با سازمان هماهنگ شوند. باید اصرار نمایید که چنین فردی می باشید و خصوصـیت ها ی بی‌شماری برای سازمان به ارمغان می‌آورید.

همـه نقاط قوت خود را نشان دهید

قابلیت‌ های عملی، مهارت‌های کامل و تجربیات به همراه ویژگی‌های فردی عرضه نمایید. استخدام کنندگان به دو مورد دقت می‌کنند،گواهی‌نامه و شخصیت فرد.
می‌توانید کار را مطابق کارکرد اجرایی قبلی خود انجام دهید و با فرهنگ حاکم هماهنگ شوید. درخصوص ویژگی‌های مثبت شخصیتی خود حرف نمایید و با ذکر مثال نشان دهید چطور هر ویژگی‌ در رورند کار ایجاد پیدا می‌کند.

 تا آنجایی که می تواننید پاسخهای قطعی و سریع و نتایج ویـژه عرضه دهید

هر لحظه که دربـاره دستاوردها و قابلیت‌های خود ادعایی می‌نمایید قابل قبول‌تر و مناسـب تر خواهد بود که برای تاییـد ادعای خود مثالی ذکر نمایید. روش به کار بردن موفقیت‌آمیز مهارت مورد نظـر را در موقعیت شغلی مصاحبه‌کننده شرح داده و سرانجام حاصل شده را هـم بازبیـنی نمایید. کوشش نمایید ویـژه ترین باشید.

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد . برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد استخدام و کاریابی به ساین karyab.net  مراجعه نمایید.ادامه ي مطلب

امتیاز : 2


طبقه بندی: استخدام و کاریابی،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *